Forum Heerhugowaard

call to action top

Slide background

Forum Heerhugowaard:
bedrijfsruimte huren op een top locatie.

Slide background

Forum Heerhugowaard is voor u de juiste plek:
Mede door de toekomst van het Heerhugowaardse Stationsgebied.

Slide background

Het zorghart van Heerhugowaard.
Waar mensen en zorg samenkomen.

Slide background
Ruime, veilige parkeergelegenheid
voor onze huurders.
Slide background

Op zoek naar een volledig verzorgde kantoorruimte?
Bij Forum Heerhugowaard is het mogelijk!

Slide background

Uw eigen praktijk waar
gastvrouwen uw patiënten
ontvangen?

Slide background

Een moderne huisvesting
voor uw onderneming

Slide background

Vestig uw praktijk ook in
het zorghart van Heerhugowaard!

Slide background
Bijzondere architectuur
in een zeer modern pand
Slide background

Vanaf één behandelruimte tot meer
dan 500m2 aan voor de zorgverlener als u.

Slide background

Vergaderen op een toplocatie,
met uitzicht over heel Heerhugowaard.

Huidige huurders

Naam: Adres: Tel: Website:
Forum 2      
Parnassia Groep Stationsplein 21 088-3571357 www.parnassiagroep.nl
Olympia Stationsplein 23 072-5726722 www.olympia.nl/U-435/Olympia-Uitzendbureau-Heerhugowaard
Vlieg Makelaars o.g. Stationsplein 25 072-5717144 www.vlieg.nl/vestigingen/makelaar/heerhugowaard.html
Viva Zorggroep Stationsplein 39 088-9958475 www.vivazorggroep.nl/wonen-bij-viva/woningaanbod/heerhugowaard-forum-ii#Omschrijving
Noordwest ziekenhuisgroep Stationsplein 49 072-5482020 www.nwz.nl/Locaties/Heerhugowaard
Centrum Oosterwal Stationsplein 49 072-5157744 www.centrum-oosterwal.nl/contact/locaties/heerhugowaard
Arbo Unie Stationsplein 49 088-2726103 www.arbounie.nl/samen-aan-de-slag/locaties/heerhugowaard
Pro mind Stationsplein 49 072-5124883 promind.nl/vestigingen/psycholoog-heerhugowaard
PSYt Stationsplein 49 06-55334494 www.psyt.nl
De Dietisten Stationsplein 49 072-5648686 www.dedietisten.nl
Body Scan Stationsplein 49 06-22869186 www.body-scan.nl
Beter Horen Stationsplein 49 072-5345077 www.beterhoren.nl/luistercentrum/Pages/default.aspx
Bim 2 Build Stationsplein 49 06-23125407 www.bim2build.nl
Letselschade Advocaat Laseur Stationsplein 49 072-7074061 www.letselschadeadvocaatlaseur.nl
Kinderfysiotherapie Heerhugowaard Stationsplein 49 072-5348495 kinderfysiotherapieheerhugowaard.nl
Haptonomie & Haptotherapie Stationsplein 49 072-7601535 www.haptonomieheerhugowaard.nl
       
Forum 1      
Perspectief  Stationsplein 57 0341-438700 www.perspectief.eu/Over-ons/Contact
Tempo Team Stationsplein 57 072-5741420 www.tempo-team.nl/vestigingen/plaats/Heerhugowaard
ING Stationsplein 85 0900-0933 www.ing.nl/zakelijk/index.html
Fysio Forum Stationsplein 83 072-5825779 www.fysio-forum.nl
       
       
PDZ Stationsplein 79 072-5717111 www.pdz.nl/heerhugowaard
Secuur beveiliging Stationsplein 79a 0251-312210 secuurbeveiliging.nl
Running Center Stationsplein 77 072-5111327 www.runningcenter-heerhugowaard.nl
Omnyacc Stationsplein 69 072-5720626 www.omnyacc.nl/accountantskantoor-heerhugowaard